• PO-ÚT-ST 8:00-17:00 ČT 8:00-15:00
  • +420 608 966 791
  • info@dobrarehabilitace.cz
  • České Vrbné 2403, 37011 České Budějovice

Kontakt

OBJEDNÁVKY
Prosím telefonicky předem.
Ideálně poslat SMS nebo EMAIL se stručným popisem bolesti a kontaktem na sebe. Vzhledem k vytíženosti někdy nestíháme být u telefonu a je pro nás lepší Vám zavolat zpět.
Ordinace PATNÍ OSTRUHY a DOBRÉ REHABILITACE mají společné prostory, proto se nedivte, že se Vám budeme hlásit jako REHABILITACE.
Kontaktní údaje najdete v zápatí stránky.

PARKOVÁNÍ
Snadné zaparkování najdete přímo u Nákupního centra Géčko nebo u Globusu.

AUTOBUS
Pokud vystoupíte na MHD zastávce linky č.9 Nákupní centrum Géčko, tak jste přímo u vstupu.

INFORMACE KORONAVIRUS

Naše ordinace je již na doporučení MZČR v plném provozu.

Před příchodem do čekárny a ordinace si na patře za dveřmi WC vydezinfikujte ruce. Je zde pro Vás volně k dispozici. Stejně tak udělejte při odchodu. Pokud se chcete ještě více ochránit, tak si před budovou nasaďte jednorázové rukavice a při odchodu zahoďte na určené místo. Roušky jsou již samozřejmostí.
Pro svůj provoz mám zajištěny ochranné pomůcky (ochranné brýle, respirátor FFP2 s rouškou, rukavice) a dezinfekci na plochy, které jsou po každém ošetření vydezinfikovány (lehátko, stůl, židle, kliky, kontaktní místa a ruce).
Přeobjednejte se, pokud jste v kontaktu s COVID pozitivním pacientem, s člověkem v nařízené karanténě, s pendlerem nebo pokud máte teplotu nad 37,5stC, dušnost, kašel. Vše ještě v informaci na dveřích čekárny a ordinace.
Všem příchozím pacientům je měřena teplota.


Váš fyzioterapeut Kovalovský.

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář

Najdete nás